Вхід
Ціль
Ціль Жити в Європейській Україні
залишилось 11 лекцій
Лекцій 0 з 5
Тестів 0 з 5
 • Дивитися лекцію Євроінтеграція – історія та сучасність Лекція від Трюхан Вадим Валерійович

  Євроінтеграція - це процес, що досі залишається незрозумілим та іноді таємничим для багатьох сучасних людей. В даній відеолекції, Вадим Трюхан - експерт з міжнародних питань та голова організації "Європейський Рух України" - відкриє Вам очі на те, що ж таке насправді євроінтеграція, і які переваги вона несе для економічної та політичної сфер України.

 • Тест Євроінтеграція – історія та сучасність 8 питань
 • Дивитися лекцію Угода про Асоціацію з ЄС Лекція від Качка Тарас

  Тарас Качка, один з найвідоміших експертів з Євроінтеграції, поділиться з вами основними думками, які закладені в Угоді про асоціацію з Європейським Союзом, яку Україна нещодавно підписала.

 • Тест Угода про асоціацію з ЄС 8 питань
 • Дивитися лекцію Зона вільної торгівлі Лекція від Трюхан Вадим Валерійович

  Вадим Трюхан розповідає про створення Зони вільної торгівлі та її переваги для українських товарів.

 • Тест Зона вільної торгівлі 10 питань
 • Дивитися лекцію Економічні переваги європейської інтеграції для України Лекція від Бочі Ангела

  Чи знаєте ви, які переваги для українських підприємців принесе за собою Угода про асоціацію з ЄС? Чи чули ви про основні тенденції розвитку української економічної сфери та про те, чтого нам очікувати у найближчі 10-15 років? На ці питання вам розповість економічний експерт Міжнародного центру перспективних досліджень – Ангела Бочі. 

 • Тест Економічні переваги європейської інтеграції для України 8 питань
 • Дивитися лекцію Експорт українських товарів до ЄС Лекція від Мирошніченко Олег

  Вихід українського товару на ринок – дуже складна та кропітка праця. А вихід на міжнародний ринок – це ціле мистецтво, оволодівши яким, Ви зможете досягти успіху та отримати значний прибуток. Саме у цьому відеоролику, бізнес-консультант, Олег Мирошніченко навчить Вас, як опанувати це мистецтво та як правильно поводити себе у міжнародній ринковій системі.

 • Тест Експорт українських товарів до ЄС 5 питань
Лекцій 0 з 6
Тестів 0 з 6
 • Дивитися лекцію Європейський суд як інструмент відстоювання прав людини Лекція від Валентина Теличенко

  Якщо Ваші права було порушено, а держава не була спроможна допомогти Вам – можна звернутися за допомогою до Європейського Суду. Проте, це дуже тривала процедура, що вимагатиме Вашого терпіння та часу. В цій відео лекції Валентина Теличенко, спеціаліст з кримінального та цивільного права, розповість Вам, що потрібно знати ти до чого підготуватись, щоб подати скаргу на розгляд до Європейського Суду та отримати від нього позитивну відповідь.

 • Тест Європейський суд як інструмент відстоювання прав людини 8 питань
 • Дивитися лекцію Політика стійкого розвитку Лекція від Ганна Гладких

  Екологічні сервіси, екологічна політика, відновлювальна енергетика… Всі ці поняття узагальнює один процес – стійкий розвиток. Якщо Ви раніше не стикалися з цим поняттям або ж просто не цікавилися цими питаннями, то в даній відео лекції Ганна Гладких розповість Вас про найголовніші принципи концепції стійкого розвитку та необхідності його впровадження у сучасну екологічну політику 

 • Тест Поітика стійкого розвитку 8 питань
 • Дивитися лекцію Українська та європейська молодіжна політика Лекція від Станіслав Куценко

  Молодіжна політика у різних країнах ведеться та регулюється по-різному, проте, у будь-якому випадку, одне залишається спільним для всіх країн – прагнення допомогти молоді стати успішними та побачити нові перспективи розвитку. У даній відеолекції, Станіслав Куценко розповість Вам про те, яким чином здійснюється молодіжна політика в Європі та Україні, а також, які можливості відкривають європейські фонди для сучасної молоді та громадських організацій.

 • Тест Українська та європейська молодіжна політика 6 питань
 • Дивитися лекцію Програма Європейсmкого Союзу Еразмус+ Лекція від Оржель Олена

  Якщо ви зацікавлені у тому, які програми сприяють розвитку української освіти, молодіжної політики та спорту, то вам буде корисно послухати Олену Оржель – експерта з програми Європейського Союзу Еразмус+ та координатора освітньої програми Темпус IV. Олена розповість вам про основні засади, на яких працює програма Еразмус+, а також, про ті можливості, які відкриває Європейський Союз для сфери освіти та для української молоді.

 • Тест Програма Європейскього Союзу Еразмус+ 9 питань
 • Дивитися лекцію Стипендії ЄС для навчання, стажування, викладання: програма Еразмус+ Лекція від Svitlana Batsyukova

  Чи відомо вам щось про європейські стипендії для навчання та стажування української молоді та викладачів? Чи знаєте Ви, куди і як подати документи на такі стипендії? Якщо ні, то у даній відеолекції Світлана Бацюкова,  менеджер з програм мобільності Національного Еразмус+ офісу, розповість Вам про ті програми та можливості для українських студентів та викладачів, які можна використати вже сьогодні.

 • Тест Стипендії ЄС для навчання, стажування, викладання: програма Еразмус+ 7 питань
 • Дивитися лекцію Ринок праці в Європі Лекція від Виталий Михайлов

  В сьогоднішній відеолекції Віталій Михайлов - голова HR-комітету Європейської Бізнес Асоціації - розповість Вам про головні переваги роботи в Україні перед європейськими країнами. Ви дізнаєтеся, чим відрізняються і в чому досить схожі умови праці в українських та європейських компаніях, а також поповните свій багаж знань цікавими фактами про працевлаштування закордоном.

 • Тест Рынок труда в Европе 9 питань
Лекцій 0 з 6